Referencje

Dotychczas zrealizowane projekty cieszą się uznaniem inwestorów, nie tylko ze względów wizualnych, ale również funkcjonalnych. Podczas kompleksowej realizacji zadań inwestycyjnych z zakresu budownictwa firma KOPBUD dała się poznać jako rzetelny, odpowiedzialny i ceniony wykonawca. O jakości naszych usług świadczą otrzymane referencje.

sample-testimonial

Jacek Jasiński

Logis S.A.

Kopbud to firma posiadająca doskonałą wiedzę, przygotowanie organizacyjne, dobrą kadrę i zaplecze techniczne. Prace wykonano terminowo i zgodnie z planem.

sample-testimonial

Marek Dobrzycki

Invest Park

Firma Kopbud charakteryzuje się profesjonalizmem oraz starannością wykonywanych usług, a współpraca przebiegała prawidłowo i bezkonfliktowo.

sample-testimonial

Jacek Maciejewski

Partnertech

Usługi charakteryzowały się rzetelnością i profesjonalizmem, zwłaszcza w zakresie organizacji pracy i odpowiedzialności za powierzone mienie. Prace były prowadzone fachowo, z materiałami wysokiej jakości. Wszystkie roboty budowlane zostały wykonane terminowo oraz zgodnie z umową, a współpraca z firmą układała się pomyślnie. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie.

sample-testimonial

Małgorzata Trojańska

Invest Park

Kopbud dała się poznać jako firma posiadająca doskonałą wiedzę, dobrą kadrę, zaplecze techniczne i przygotowanie organizacyjne. Prace budowlane zostały wykonane terminowo i zgodnie z umową oraz przygotowane zostały niezbedne elementy dokumantacji powykonawczej.
Możemy polecić firmę Kopbud jako odpowiedzialnego partnera.

sample-testimonial

-

PLC Poland

Szczególnego wyróżnienia wymaga stosowana przez firmę Kopbud "polityka zarządzania przez jakość" gwarantujaca w czasie naszej inwestycji: realizację prac z zachowaniem oplymalizacji rozwiązań pod kątem oczekiwań Inwestorskich, terminowe wywiązywanie się ze wszystkich zobowiązań umownych, stosowanie technologii sprawdzonych i gwarantujących bezpieczeństwo w trakcie prowadzenia robót, elastyczność i gotowość reakcji w trybie natychmistowym oraz skrupulatność i dokładność w podejmownych decyzjach i działaniach.

sample-testimonial

Aleksandra Kucharek

Panattoni Developmant Europe

Kopbud dała się poznać jako firma posiadająca doskonałą wiedzę, dobrą kadrę, zaplecze techniczne i przygotowanie organizacyjne. Prace budowlane zostały wykonane terminowo i zgodnie z umową oraz przygotowane zostały niezbedne elementy dokumantacji powykonawczej. Firma Kopbud jest firma nastawioną na współpracę, potrafi elastycznie podchodzić do problemów i służyć profesjonalnym doradctwem wynikającym z doświadczenia.


sample-testimonial

Krzysztof Porębski

DPD

Ze swoich obowiązków firma wywyiązała sie rzetelnie i terminowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości świadczonych usług oraz profesjonalnego podejscia do klienta. Kopbud dała się poznać jako firma posiadająca rzetelna wiedzę, dobrą kadrę, zaplecze techniczne i przygotowanie organizacyjne do prowadzenia takich robót. Prace budowlane zostały wykonane terminowo i zgodnie z umową.

sample-testimonial

Norbert Sumisławski

Panattoni Developmant Europe

Firma Kopbud realizowała na zlecenie Panattoni Developmant Europe prace budowlane na terenie Panattoni Park Poznań IV. Zadanie to zostało w sposób profesjonalny i spełniło nasze wymagania techniczne oraz terminowe. Wykonana instalacja posiada wysoką jakość i estetykę. Kopbud charakteryzuje się profesjonalizmem oraz starannością wykonania usług. Współpraca przebiegła prawidłowo i bezkonfliktowo.

Nasz serwis internetowy używa plików cookies w celach określonych w Polityce Prywatności, a w szczególności w celu dostosowania wyglądu serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników (personalizacja). Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że zostaną one zapisane i przechowywane w pamięci urządzenia za pośrednictwem którego korzystasz z Internetu i beda używane przez nasz serwis w celach określonych powyżej. Jeżeli nie chcesz żeby pliki były zapisywane w pamięci i używane przez nasz serwis, zmień ustawienia swojej przeglądarki.