O nas

Firma Kopbud na rynku budowlanym działa z powodzeniem od 2008 roku. Swoją siedzibę posiadamy w miejscowości Łazisko k/Tomaszowa Mazowieckiego, jednak działania koncentrujemy na terenie całej Polski. Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych, głównie budownictwem przemysłowym i użyteczności publicznej.

Zaangażowanie i prawdziwa pasja tworzenia kreują sukces firmy Kopbud. Indywidualne podejście do każdej realizacji to strategia, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Świadczymy usługi budowlane w szerokim tego słowa znaczeniu. Polityce naszej firmy przyświeca zasada: rzeczy niemożliwe nie istnieją. Dzięki temu realizujemy zaawansowane i złożone inwestycje systematycznie poszerzając grono zadowolonych klientów.

Jesteśmy firmą tworzoną w oparciu o najlepsze praktyki i standardy stosowane we wszystkich segmentach budownictwa. Wysokie standardy jakościowe, estetyczne oraz terminowość są podstawowymi wyznacznikami naszych działań. W procesie realizacji usług łączymy z jednej strony innowacyjne metody budowania i nowoczesne technologie, z drugiej doświadczenie specjalistów i sprawdzone rozwiązania techniczne.Zdecydowanym wyróżnikiem naszej firmy jest wysoka jakość wykonanych inwestycji jak również profesjonalne, a zarazem indywidualne podejście do każdego klienta.

Gazele Biznesu

GAZELE BIZNESU

Jest to nagroda przyznawana najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. Potocznie mówi się, że mianem Gazeli Biznesu określana jest firma, która dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale radzi sobie na rynku konkurując ze znacznie większymi przedsiębiorstwami.

Jesteśmy dumni, że zaliczono nas do elitarnego grona Gazel Biznesu za wyniki w roku 2014. Nagroda stanowi potwierdzenie jakości oferowanych usług oraz konkurencyjności cen.

Uzyskany tytuł napędza nas do dalszego działania oraz rozwoju. Mamy nadzieję, że kolejne lata działalności na rynku przyniosą równie dobre lub wyższe efekty oraz dalsze Państwa zadowolenie z wykonywanych przez nas usług.

Nasz serwis internetowy używa plików cookies w celach określonych w Polityce Prywatności, a w szczególności w celu dostosowania wyglądu serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników (personalizacja). Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że zostaną one zapisane i przechowywane w pamięci urządzenia za pośrednictwem którego korzystasz z Internetu i beda używane przez nasz serwis w celach określonych powyżej. Jeżeli nie chcesz żeby pliki były zapisywane w pamięci i używane przez nasz serwis, zmień ustawienia swojej przeglądarki.