References

Our projects are appreciated by investors for visual and functional reasons. During the comprehensive performance of construction projects, KOPBUD has been recognised as a reliable, responsible and valuable partner. The quality of our services is confirmed by our references:

sample-testimonial

Norbert Sumisławski

Panattoni Developmant Europe

Firma Kopbud realizowała na zlecenie Panattoni Developmant Europe prace budowlane na terenie Panattoni Park Poznań IV. Zadanie to zostało w sposób profesjonalny i spełniło nasze wymagania techniczne oraz terminowe. Wykonana instalacja posiada wysoką jakość i estetykę. Kopbud charakteryzuje się profesjonalizmem oraz starannością wykonania usług. Współpraca przebiegła prawidłowo i bezkonfliktowo.

Nasz serwis internetowy używa plików cookies w celach określonych w Polityce Prywatności, a w szczególności w celu dostosowania wyglądu serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników (personalizacja). Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że zostaną one zapisane i przechowywane w pamięci urządzenia za pośrednictwem którego korzystasz z Internetu i beda używane przez nasz serwis w celach określonych powyżej. Jeżeli nie chcesz żeby pliki były zapisywane w pamięci i używane przez nasz serwis, zmień ustawienia swojej przeglądarki.