Dlaczego my

Kompleksowo realizujemy proces budowlany

Zdecydowany wyróżnik firmy KOPBUD stanowi jakość wykonanych inwestycji, przy równoczesnym optymalizowaniu kosztów budowy. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam na bardzo dokładną personalizację oferty cenowej.

Naszym klientom oferujemy szereg optymalnych rozwiązań zmniejszających koszty lub podnoszących jakość w ramach założonej ceny:

  • doradztwo inwestycyjne
  • opracowanie koncepcji, wyceny, optymalizacje, kosztorysowanie
  • projektowanie - od projektu budowlanego do wykonawczego we wszystkich branżach
  • kompleksową realizację procesu budowlanego

Szczególny nacisk kładziemy na względy praktyczne budowanych obiektów, funkcjonalność i wytrzymałość przy intensywnej eksploatacji. Zgodnie z wymogami nowoczesnego budownictwa stosujemy ekologiczne technologie budowlane, mając na uwadze jednocześnie energooszczędność późniejszego użytkowania.Nasze realizacje cechuje ponadczasowa estetyka, dostosowana do warunków zabudowy i lokalizacji obiektów. Wszystkie wykonane prace są zgodne z prawem budowlanym oraz warunkami technicznymi dla poszczególnych branż. przy zachowaniu należytych standardów BHP i Ppoż.

NASZE NAJWIĘKSZE ATUTY

Elastyczność

Dostosowanie do wymagań Klienta i ewoluującego rynku budowlanego

Kreatywność 

Nowatorskie i funkcjonalne rozwiązania

Innowacyjność 

Stosowanie nowoczesnych technologii budowlanych

Profesjonalizm 

Jakość, solidność i najwyższe standardy wykonania

 

Posiadamy zasoby umożliwiające profesjonalną realizację przedsięwzięć w optymalnie krótkim czasie, przy zachowaniu idealnej relacji jakości do ceny. 

Praca na funkcjonujących obiektach przemysłowych

Jesteśmy firmą, która posiada bogaty dorobek w postaci realizacji na czynnych obiektach przemysłowych.

Niejednokrotnie prowadziliśmy prace w sąsiedztwie procesu produkcyjnego wydzielając teren budowy wewnątrz obiektu przemysłowego dając świadectwo wysokich standardów BHP i PPOŻ oraz zaawansowanego planowania prac.

Potwierdzeniem profesjonalizmu w tej dziedzinie jest odsetek powtarzalności zleceń od naszych dotychczasowych klientów oraz referencje , z którymi zachęcamy się zapoznać.

Kadra specjalistów

Sukces firmy w dużej mierze zdeterminowany jest przez doświadczony personel, który nieustannie podnosi swoją wiedzę i zawodowe umiejętności. Dysponujemy kadrą specjalistów, ukierunkowanych na świadczenie usług budowlanych zgodnie z oczekiwaniami klienta i najwyższymi normami jakości, zorientowanych w najnowszych trendach w budownictwie.

Wykwalifikowana załoga sprawdza się zarówno w realizacjach z priorytetowym terminem wykonania, w tym w czynnych obiektach, jak również w złożonych realizacjach wymagających wysokich kwalifikacji.

Współpracujemy z grupą stałych partnerów, których kompetencje nieustannie weryfikujemy, dzięki temu nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie.

Rozbudowane zaplecze techniczne

Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie z dziedziny budownictwa przy wykorzystaniu najwyższej klasy narzędzi. Rozbudowane zaplecze projektowe i sprzętowe sprosta wymaganiom zmieniającego się rynku oraz złożoności realizowanych zleceń. 

Jako nowoczesna firma budowlana swój rozwój opieramy na poszukiwaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań technicznych i materiałowych oraz wdrażaniu nowoczesnych metod produkcji.

W trosce o jakość naszych usług współpracujemy z czołowymi dostawcami wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Zaufali nam

Powyższe logotypy zostały zamieszczone w celach informacyjnych i nie stanowią własności firmy KOPBUD.
Nasz serwis internetowy używa plików cookies w celach określonych w Polityce Prywatności, a w szczególności w celu dostosowania wyglądu serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników (personalizacja). Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że zostaną one zapisane i przechowywane w pamięci urządzenia za pośrednictwem którego korzystasz z Internetu i beda używane przez nasz serwis w celach określonych powyżej. Jeżeli nie chcesz żeby pliki były zapisywane w pamięci i używane przez nasz serwis, zmień ustawienia swojej przeglądarki.